Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Poradna - diskuze. Pište prosím pouze slušné příspěvky k tématu. Přidat příspěvek >>

Diskuse (258 komentářů)

Barbara, (13. 08. 2012 07:10) Reagovat
Pro Annu: Jediné, co mě napadlo je, jestli se vám neozývá slepák. Když ho měl synovec, tak to také začínalo občasnými bolestmi, ale už si nevybavuji na jaké straně břicha.
Jiřina, (14. 08. 2012 08:21) Reagovat
V poslední době mě také bolí břicho a je mi občas na zvracení. Napadlo mě, jestli by to nemohly být žaludeční vředy. Jsou ještě nějaké další příznaky než ty, které jsem jmenovala?
Mim, (21. 08. 2012 14:59) Reagovat
Projevy u žaludečních vředů jsou různé. Může se i objevit krev ve stolici, ztráta chuti k jídlu, ale i pálení v jícnu atd. Podívejte se na nějaké stránky, které se zabývají přímo problematikou vředů.
Vláďa T., (27. 08. 2012 09:13) Reagovat
Dobrý den, už nějaký čas mě trápí bolesti břicha a to na různých místech. Bolest, či takový divný pocit od žaludku (nikoli na zvracení). Na pohmat bolest pod pupkem a pak nahoře, zhruba uprostřed mezi pupkem a trojúhelníkem. Dále i takové pnutí, či lehký tlak v obou bocích a také bolest zad na pravé straně, asi tak na úrovni spodních žeber... Občas i říhání a větry, někdy průjem někde normální stolice. Bolesti nejsou stálé, někdy prostě celý den vůbec nic nebo jen zmíněná záda. Je mi 23 let, nekouřím a jsem skoro abstinent. Ale moje práce je na 12 hodinové směny, jednou ranní jednou noční a je také dost stresující... pokaždé du spát jinak a jinak i logicky jím... V květnu jsem byl i na lékařské prohlídce (né z těchto důvodů) kde mi brali krev, a žádný problém nebyl (jen pro informaci). Tak nevím co by to mohlo být, možná je to právě tou prací a psychikou... Je pravda že když du třeba na ryby, jsem v pohodě, jen mě občas zabolí ty záda když dlouho stojím (ale ty už mě bolívali dávno před tím a nemusí tak s tím břichem vůbec souviset). Prosím o nějakou odpoveď, či postřeh... Předem moc děkuji
Jitule, (28. 08. 2012 03:59) Reagovat
Dobrý den, mým problémem je bolest ve střední části nadbřišku a pocit, že jsem plná vzduchu který nelze dostat ven. Je mi z toho zle a jsem šťastná pokud se mi povede trochy vzduchu "zbavit". Doprovází mě s tím i nechutenství. Poradíte mi co by to mohlo být? Děkuji
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Bolesti břicha.cz
Kontakty