Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Poradna - diskuze. Pište prosím pouze slušné příspěvky k tématu. Přidat příspěvek >>

Diskuse (258 komentářů)

JiriZ, (04. 11. 2009 14:45) Reagovat
Tak v minulosti jsem trpěl bolestmi břicha z plynatosti. Poté, co jsem změnil jídelníček - zařadil více ovoce a vynechal sladké tyčinky a čokoládu - se stav podstatně zlepšil. Doporučuji také tabletky z mořských řas, jsou 1000 přírodní a vážou na sebe plyny. Po denních i nočních bolestech břicha není u mně od té doby ani památky :)
Monika, (17. 11. 2009 13:11) Reagovat
Asi od včerejšího odpoledne mě pobolívá břicho, jsou to křečovité bolesti kolem pupku (bolest působí spíše plošně), které přicházejí cca v půlhodinových až hodinových intervalech na několik málo minut, kromě bolesti se cítím jen trochu unavená, můžete poradit, co to může znamenat? Děkuji.
ala, (23. 12. 2009 17:52) Reagovat
dobrý den,chtěla bych poprosit o radu.Mám 19 letou dceru a po dobu asi dvou let ji trápí bolesti břicha.Má nafouklé břicho,pocit plnosti,špatně se ji dýchá,občas zvrací.Spí pouze v sedě,když leží je ji hůř.Prodělali jsme všechna možná vyšetření od gastroskopie po koloskopii,gynekologie,ultrazvuk,rentgen.Nikde nic akorát odběry krve vždy mají některé hodnoty zvýšené,ukazuje to na zánět.Odběry moči prokázali bílkovinu.Jednou nás přeléčili antibiotiky,nyní nám nasadili Nospa 3krát denně.Dcera už odmítá jít k lékaři s tím že ji stejně nic nezjistí.Jako matku mě to trápí.Potřebovala bych poradit co by jsme mohli ještě podstoupit aby se přišlo na to co to může způsobovat.Děkuji za jakoukoliv radu.S pozdravem Svobodová
Monika, (23. 01. 2010 12:24) Reagovat
Dobrý den,už 4 měsíce mě trápí bolesti břicha,neustále chodím po doktorech a Ti mě posílají na vyšetření a tvrdí,že to chce čas.Jenomže já už to nemůžu vydržet. V krvi mi našli alergii na mléko po 20 letech se u mě vyskytla,příjde mi to jako nesmysl,taky když jsem polykala sondu přišli na zánět žaludku.Vystřídala jsem již asi 4 doktory a několik druhů prášků,ale vše marně.Bolest začala po každém jídle,nevolnost,malátnost,pocit zvracení,ale ted se vyskytne z ničeho nic,sem tam je doprovázená zvýšenou teplotou,průjmem.Jsem už zoufalá,prosím poradte Mi.Předem děkuju za radu.
Richard, (25. 01. 2010 23:20) Reagovat
Mám také problémy se zácpou, i když u mě je to spíše chronického rázu. Doktorka mě varovala před nadužíváním projímadel. Prý jsou vhodná jednou za čas, ale pokud se používají příliš často, může dojít k poškození sliznice střeva. Pokud tedy máte se zácpou problémy často, zajděte raději k lékaři a poraďte se s ním.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Bolesti břicha.cz
Kontakty